Новости » Благодійна вистава для воїнів Харківського гарнізону та ветеранів-АТОвців
11 Июня 2018 |

Благодійна вистава для воїнів Харківського гарнізону та ветеранів-АТОвців

10 червня 2018 у Харкові на сцені 9-го Гарнізонного будинку офіцерів відбулася благодійна вистава для понад 700 курсантів військово-навчальних закладів, військовослужбовців різних силових відомств та ветеранів антитерористичної операції на Донбасі.

«Благодійна

«Благодійна

Так, професійні артисти театру «Новий Тіволі» (Харків) виступили перед армійцями із мюзиклом «Отелло з Мідлтауна».

«Благотворительное

Організатором даного розважального заходу є Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини, який надає воїнам здебільшого правову допомогу.

В своєму виступі голова Міжнародного Конгресу захисту прав та свобод людини. Комісар II рангу зі зв’язків з країнами ЄС Олександр Баличев висловив подяку керівництву ХОДА в особi Олексія Максимова – директора Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА, керівництву війскового гарнизона, обласного військового комісаріату, директору 9-го гарнізонного будинку офіцерів Юрію Максімченко, Харківській обласній Спілці ветеранів АТО, а також Герою України, заслуженому працівнику промисловості України Коваленко Аллі Орестівні за співпрацю та допомогу у проведенні цього заходу.

«Благодійна

Протягом півтори години актори розіграли дуже заплутані відносини між двома парами закоханих людей. Часом на сцені було трагічно, а іноді – дуже кумедно. До самого завершення вистави трималась певна інтрига… Як часто буває в мюзиклах, у фіналі - гладячи побачили щасливий кінець.

«Благодійна

Присутні глядачі бурними оплисками, стоячі привітали акторів.

«Благодійна