Новости » Дискус «Соціальні хвороби 21 століття: результат збою соціальної системи чи закономірності розвитку?»
6 Июня 2016 | Материал предоставлен кореспондентами газеты "Конгресс Мир"

Дискус «Соціальні хвороби 21 століття: результат збою соціальної системи чи закономірності розвитку?»

2 червня 2016 року в Академії Державної пенітенціарної служби проведено дискусійну площадку на тему «Соціальні хвороби 21 століття: результат збою соціальної системи чи закономірності розвитку?».

Дискус

Мета дискусійної площадки полягала в обговоренні учасниками актуальних питань, пов’язаних з розвитком соціальних хвороб і їх впливі на людину. Презентуючи свої позиції учасники дискусійної площадки зосередили свою увагу на висвітленні найбільш болючих для даного етапу розвитку суспільства соціальних хворобах. До масових хвороб вони віднесли агресивність, алкоголізм, наркоманію, насилля, поширення яких часто стає причиною скоєння злочинів.

В рамках обговорення проблеми ««Мати» перемагає «бути»: чи перемога це?» учасники дискусії обговорювали такі соціальні хвороби, як бюрократизація, корупція, хабарництво, криміналізація. Не залишили поза увагою таку форму соціальної хвороби як віртуалізація сучасного життя та намагалися надати рецепти щодо зміни ситуації таким чином, щоб сучасна людина більше часу проводила у колі реальних друзів і родичів, ніж віддавала перевагу віртуальному спілкуванню з людьми, які часто приховують своє справжнє обличчя та іноді використовують соціальні мережі з асоціальною метою.

Для участі в дискусійній площадці в якості експертів були запрошені: Гончаренко О.Г. – начальника кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, голова Департаменту взаємодії з пенітенціарною службою Міжнародної громадської організації «Міжнародний конгрес захисту прав і свобод людини «Мир»», полковника внутрішньої служби; Ніщимну С.О. – завідуючу кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, Аніщенко В.О. – завідуючу відділення контрактного навчання.

Дискус

Присутні курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби активно долучилися до обговорення питань дискусійної площадки.

Дискус