Новости » День поля
3 Июля 2021 |

День поля

Серед сьогоднішніх учасників Дня поля, що проходив на базі Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва в селищі Елітне, було багато іменитих науковців, які зробили неоціненний внесок у розвиток селекційної науки. Серед них і Голова Департаменту науки «Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини «Світ», доктор с.г. наук, академік НААН України Віктор Кириченко, який з 2014 року очолював Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр'єва.

За його участю створено 120 гібридів і сортів соняшнику. З них 35 включено до Державного Реєстру сортів рослин України. В.В. Кириченко є автором і співавтором більше, ніж 450 наукових праць, серед яких шість монографій, 87 патентів. Сьогодні в рамках Дня поля Віктор Васильович презентував навчальний посібник "Основи фітосанітарної безпеки в агроценозах польових культур", виданий під його редакцією та редакцією член-кореспондента НААН В.П. Петренкової.

Приємно відзначити, що наразі Віктор Васильович є професором нашого університету і щедро ділиться своїм багатим досвідом та знаннями із студентами та молодшим поколінням науковців. Щиро дякуємо йому і бажаємо творчого довголіття.