Новости » Випуск магістрів-2019
30 Декабря 2019 |

Випуск магістрів-2019

27 грудня 2019 р. у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва панувала радісна і водночас хвилююча атмосфера, адже в цей день відбулись урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форм навчання. Цього року університет дав путівку в життя 619 магістрам 18 освітньо-професійних програм, із них 113 отримали диплом з відзнакою.

Випуск магістрів-2019

Вітаючи випускників, ректор, Голова економічного департаменту Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини «Світ», доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, академік Академії економічних наук України Олександр Ульянченко О.В. Ульянченко, який нагородив найактивніших здобувачів грамотами за особливі успіхи в навчанні, спорті та громадській діяльності. Олександр Вікторович зазначив: «Шановні випускники! Шість незабутніх років ви присвятили навчанню і сьогодні отримуєте нагороду за свою наполегливу працю – дипломи магістрів. Цьогорічний випуск є особливим, тому що ми випускаємо яскравих, успішних та цілеспрямованих особистостей, які брали активну участь у студентському самоврядуванні, науковій, культурно масовій та спортивній роботі. Бажаю вам успіхів та найкращої реалізації на ринку праці. Пам’ятайте, що двері докучаєвського університету завжди відчинені для кожного з вас!»

Випуск магістрів-2019

Декани, заступники деканів і диспетчери деканатів вручили дипломи магістрів здобувачам своїх факультетів. Також для присутніх на заході виступили учасники художньої самодіяльності, а на завершення всі сфотографувалися на ґанку першого корпусу.

Випуск магістрів-2019

Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації всіх планів!