Новости » Звіт у Всесвітній день гідності
25 Ноября 2019 |

Звіт у Всесвітній день гідності

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада., встановлення якого пов’язано з початком двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Символічно, що в цей день в 2019 році Україна вп’яте долучилася до Всесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day).

Звіт Усесвітній день гідності

Всесвітній День Гідності представляє собою незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого ˗ спонукати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях. В 2006 році ініціатива щодо відзначення Всесвітнього Дня Гідності належала Його Королівській Високості кронпринцу Норвегії Хокону та членам спільноти Молодих глобальних лідерів Усесвітнього економічного форуму. День гідності є одноденним дискусійним курсом, проведення якого у навчальних закладах України з 21 листопада по 9 грудня 2019 р. підтримало Міністерство освіти і науки України.

Звіт Усесвітній день гідності

З метою долучення до проведення Всесвітнього Дня гідності 22 листопада 2019 року курсанти та студенти факультету пробації, науково-педагогічний персонал Академії Державної пенітенціарної служби та голова Департаменту взаємодії з пенітенціарною службою Міжнародної громадської організації «Міжнародний конгрес захисту прав і свобод людини «Мир» Гончаренко О.Г. провели семінар-тренінг, що складався з низки вправ і обговорень, дискусій в ході яких було з’ясовано, яке значення для молоді має категорія «гідність», з чого вона складається і в чому проявляється. Підсумком заходу стало написання есе у майбутнє, в якому молоді люди зазначили як можна ставати більш гідною і відповідальною перед суспільством людиною