Новости » Ніхто не забутий, ніщо не забуто…
8 Мая 2019 |

Ніхто не забутий, ніщо не забуто…

Минулі травневі дні – особливі для кожного українця, адже ми згадуємо страшні роки Другої світової війни, яка залишається найкривавішим протистоянням у всесвітній історії.

7 травня на меморіалі поряд із третім навчальним корпусом ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, навпроти Парку ветеранів, відбулась урочиста зустріч-реквієм до Дня пам`яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Словами пам’яті та пошани захід відкрив Голова економічного департаменту «Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини «Світ», ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, професор, член-кореспондент НААН України, академік, Академії економічних наук України Ульянченко О.В. Цього року адміністрація університету разом з деканатами запросила на свято колишніх та нинішніх співробітників, які мають статус дитини війни (понад 30 осіб).

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Усім присутнім теплі емоції подарували душевні та зворушливі номери учасників художньої самодіяльності, а всі охочі поклали квіти до меморіалу полеглим викладачам і студентам

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Також у День Перемоги відбулися мітинги поряд із могилами полеглих у Другій світовій війні та пам`ятними знаками в с. Рогань та с. Докучаєвське. На мітингах виступили представники обласної та місцевої влади, представники адміністрації та співробітники ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Учні Роганської гімназії та Роганського аграрного ліцею солдатів, які не повернулися з війни, ушанували хвилиною мовчання.

Нехай пам`ять про криваві роки Другої світової війни живе в наших серцях, а над Україною запанують мир і злагода. Вічна пам`ять полеглим! Зі святом Перемоги!