Новости » МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ ТА НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ»
8 Апреля 2019 |

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ ТА НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ»

Педагогічний колектив та учні Державного закладу професійної (професійно-технічної ) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» взяли участь у п’ятнадцятій спеціалізованій міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном», яка відбувалася 4 – 6 квітня 2019 р. у приміщенні Палацу спорту. Учні закладу освіти презентували старшокласникам та їх батькам освітні послуги, які можна здобути в училищі.

ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ

Виставка «Сучасні заклади освіти - 2019» представила заклади різних форм власності: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, науково-методичні центри; обласні та міські управління (департаменти) освіти, відділи освіти, методичні кабінети, центри, ;загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні заклади освіти; видавництва, фонди, асоціації, освітні портали; виробників і постачальників сучасних засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, проектів, програм і рішень для впровадження в процес навчання та управління закладом освіти.

ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ

Презентації освітнього процесу училища, майстер–класи з перукарської справи, візажу, виготовлення традиційної ляльки Слобожанщини, демонстрація виробів, виготовлених учнями на заняттях гуртків, привернули до площадки училища велику кількість учасників. Тому і не дивно, що педагогічний колектив Державного закладу професійної (професійно-технічної ) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» було відзначено за багаторічну активну участь у виставці Почесною Грамотою Департаменту освіти та науки Харківської обласної державної адміністрації та Дипломом учасника ХV Міжнародної виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном».

ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ

Диплом Голові Департаменту по розвитку професійно-технічної освіти Міжнародного Конгресу захисту прав і свобод людини, директору Державного закладу «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Батраченко Нінель Володимирівні вручали заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки Ігнатьєв Володимир Васильович та керівник ХV Міжнародної виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» Янковський Анатолій Андрійович.

ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ