Новости » Виставка «Сучасні заклади освіти - 2019»
18 Марта 2019 |

Виставка «Сучасні заклади освіти - 2019»

14-16 березня відбулася головна подія освітньої галузі України – Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019» в Київському палаці дітей та юнацтва.

Сучасні заклади освіти - 2019

Виставка «Сучасні заклади освіти - 2019» представила заклади різних форм власності: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, науково-методичні центри; обласні та міські управління (департаменти) освіти, відділи освіти, методичні кабінети, центри, ;загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні заклади освіти; видавництва, фонди, асоціації, освітні портали; виробників і постачальників сучасних засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, проектів, програм і рішень для впровадження в процес навчання та управління закладом освіти.

Сучасні заклади освіти - 2019

На виставці 2019 року були представлені 750 учасників із 25регіонів України та 12 країн світу; відбулося понад 60 конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів. Це –єдиний професійний форум, на якому широко представлені інноваційні досягнення освіти України. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних засобів навчання та представниками освітніх закладів. Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. В урочистому відкритті взяли участь та привітали учасників та гостей виставки перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський , Президент НАПН України, академік Василь Кремень, виконуючий обов'язки директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» доктор педагогічних наук, професор Юрій Завалевський.

Сучасні заклади освіти - 2019 На фото:
Голова Департаменту по розвитку професійно-технічної освіти Міжнародного Конгресу захисту прав і свобод людини, директор Державного закладу «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Батраченко Нінель Володимирівна та Віце-президент Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти України Супрун В’ячеслав Васильович.

Державний заклад професійної(професійно-технічної)освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» представив конкурсні роботи з тематичних номінацій виставки, стенди про освітню діяльність, організував робітничі місця на виставці (майстер – класи з візажу, перукарської майстерності), майстер – класи з виготовлення українських ляльок-мотанок). На святковій сцені директор ДЗП(ПТ)О«Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту», заслужений працівник освіти України Батраченко Н.В. отримала золоту медаль та диплом Десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019».

Сучасні заклади освіти - 2019 На фото:
Диплом «За активну участь у реформуванні національної системи освіти» та диплом нагородження Золотою медаллю у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» Голові Департаменту по розвитку професійно-технічної освіти Міжнародного Конгресу захисту прав і свобод людини, директор Державного закладу «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Батраченко Нінель Володимирівні вручають Президент національної академії педагогічних наук України В. Кремень та виконуючий обов’язки директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Ю. Завалевський.

Сучасні заклади освіти - 2019

Результати участі у виставці вкотре засвідчили, що наш навчальний заклад є рушієм позитивних змін в освіті міста, регіону та України.