Новости » Науково-практична конференція «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи».
10 Ноября 2018 |

Науково-практична конференція «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи».

В рамках реалізації благодійної програми «Колиски надії», з метою ознайомлення українських неонатологів з новими тенденціями в інтенсивній терапії новонароджених, проведення прямого діалогу з найкращими світовими фахівцями, БО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» у партнерстві з ТОВ «ТПК «Н.З.Техно»» та Асоціацією неонатологів України 6-7 листопада 2018 року проведено науково-практичну конференцію на тему «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи».

Науково-практична конференція

Під час заходу розглядалися останні зміни в європейських протоколах надання медичної допомоги новонародженим та широке коло спеціалізованих тем, пов’язаних з застосуванням різних видів дихальної підтримки, попередження та лікування дихальних розладів та ускладнень внаслідок проведення штучної вентиляції, проведення гіпотермії та церебрального моніторингу пацієнтів, догляду за новонародженими, катамнестичного спостереження дітей, що народилися передчасно та інші.

Науково-практична конференція На фото:
Голова департаменту охорони здоров'я Міжнародного конгресу захисту прав та свобод людини, завідувач Кафедри неонатології ХМАПО, Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Кліменко Тетяна Михайлівна.

Серед запрошених доповідачів провідні фахівці в галузі неонатології: професор Ола Дідрік Заугстад (Університет Осло, Норвегія), професор Стівен М. Донн (Дитяча лікарня Мотт Університету системи охорони здоров’я штату Мічиган, США), професор Нейл Марлоу (Клініка університетського коледжу м. Лондон, Великобританія), професор Дірк Басслер (Університетська клініка м. Цюріх, Швейцарія).

В конференції прийняла участь 150 спеціалістів, що працюють у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених з усіх регіонів України та представників профільних Кафедр вітчизняних вищих медичних навчальних закладів.