Новости » Семінар на тему «Конституційна реформа в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення».
26 Июня 2018 |

Семінар на тему «Конституційна реформа в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення».

25 червня 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби проведено науково-практичний семінар на тему «Конституційна реформа в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення», присвячений Дню Конституції.

«Конституційна

До участі в семінарі були запрошені голова Департаменту взаємодії з пенітенціарною службою Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини «Мир» Гончаренко О.Г., науково-педагогічний персонал кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, курсанти юридичного факультету та факультету пробації.

«Конституційна

Програма семінару включала наукові розвідки науково-педагогічного персоналу кафедри, доповіді курсантів щодо проблем проведення конституційної реформи в Україні та виявлення можливих шляхів їх вирішення.

«Конституційна

Учасниками семінару було визначено, що на сучасному етапі розвитку конституціалізму в державі особливої актуальності набувають питання не тільки якісного демократичного змісту Конституції України, а й «практична дієвість» Основного Закону держави. Це стосується принципів верховенства права, законності, пріоритетності прав людини, поділу влади тощо.