Новости » Науково-практичний семінар на тему «Дотримання прав дитини в сучасній правовій державі».
16 Июня 2018 |

Науково-практичний семінар на тему «Дотримання прав дитини в сучасній правовій державі».

15 червня 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби проведено науково-практичний семінар на тему ”Дотримання прав дитини в сучасній правовій державі”.

«Дотримання

В роботі науково-практичного семінару прийняли участь курсанти факультету пробації, науково-педагогічний персонал кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, голова Департаменту по взаємодії з пенітенціарною службою Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини «Мир», доктор економічних наук, полковник внутрішньої служби Гончаренко О.Г.

«Дотримання

В ході обговорення тематики науково-практичного семінару визначено, що міжнародна спільнота завжди приділяла дуже багато уваги питанням правового статусу дитини й її прав у відповідності з її віком, зокрема, задекларованих Конвенцією ООН про права дитини.

В ході семінару було озвучено низку проблем, пов’язаних із реалізацією прав дитини, визначених міжнародним і національним законодавством, зокрема питання стосувалися захисту прав дитини в ході військових конфліктів, реалізації громадянських, соціальних, культурних та економічних прав.