Новости
thumb
22 Октября 2019 |

«Розвиток аграрного сектора України крізь призму науки, освіти та виробництва» – саме під такою назвою відбувся перший потужний форум Східного міжрегіонального наукового центру, що об`єднав зусилля науковців, освітян і виробничників, які демонстрували свої досягнення й обговорювали дискусійні питання та виклики сьогодення для аграрного сектора держави.

Читать далее »
thumb
7 Октября 2019 |

26-27 вересня 2019 року у місті Києві відбувся VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні», який проводився згідно з Реєстром з'їздів, конгресів, симпозиумів та науково-практичних конференцій МОЗ України.

Читать далее »
thumb
28 Сентября 2019 |

27 вересня 2019 року у Великій залі Харківської обласної філармонії відкрилися ХХVІ «Харківські Асамблеї», присвячені 250-річчю від дня народження Івана Котляревського.

Читать далее »
thumb
2 Сентября 2019 |

30 серпня 2019 р. відбулося чергове засідання Наглядової ради Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

Читать далее »
thumb
1 Сентября 2019 |

30 серпня 2019 р. у корпусах і на території університету із самого ранку панував святковий настрій, адже шість факультетів вітали нове поповнення докучаєвців. Після вручення залікових книжок, знайомства з деканами, завідувачами кафедр, кураторами академічних груп і святкового фотографування розпочалось урочисте дійство перед першим корпусом.

Читать далее »
thumb
11 Июля 2019 |

Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення ефективності селекції та рослинництва у сучасних умовах»

Читать далее »
thumb
17 Июня 2019 |

12 червня 2019 року відбулося виїзне засідання комітету ветеранів праці та дітей війни (голова Гриневич В.С.) і комісії по роботі з молоддю ради обласної організації ветеранів України (голова Батраченко Н.В.).

Читать далее »
thumb
31 Мая 2019 |

30 травня 2019 року у Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки» відбулися Міжнародна науково-практична конференція «Перспективні форми організації господарської діяльності на селі» та Загальні збори громадської організації «Всеукраїнський конгрес вчених економістів-аграрників» (ГО «КЕА»).

Читать далее »
thumb
27 Мая 2019 |

«Пишаємося. Звеличуємо», саме під таким гаслом 25 травня 2019 р. у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева відбулася подія міжнародного значення – урочисте відкриття меморіальної дошки та експозиції в Музеї історії університету на честь класика вірменської літератури Аксела Бакунца.

Читать далее »
thumb
20 Мая 2019 |

У червні 2018 року Асоціація неонатологів України спільно з представниками Американської Академії Педіатрії доктором Джорджем М. Бенеттом та доктором Рональдом А. Стоддардом (США) почала реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених, розраховану на 3 роки, яка включала проведення тренінгів у родопомічних закладах України.

Читать далее »
thumb
8 Мая 2019 |

Минулі травневі дні – особливі для кожного українця, адже ми згадуємо страшні роки Другої світової війни, яка залишається найкривавішим протистоянням у всесвітній історії.

Читать далее »
thumb
6 Мая 2019 |

2-5 травня 2019 року на базі Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського пройшли XVI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» та теоретична Олімпіда.

Читать далее »