Новости
thumb
15 Мая 2020 |

8 травня 2020 р. адміністрація ХНАУ ім. В. В. Докучаєва на чолі з ректором, Головою економічного департаменту Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини «Світ», доктором економічних наук, професором, член-кореспондентом НААН України, академіком Академії економічних наук України Ульянченко О.В. вшанувала хвилиною мовчання полеглих докучаєвців у кривавих протистояннях з фашистами під час Другої світової війни та поклала квіти до Пам`ятної Стели поруч із 3-м корпусом.

Читать далее »
thumb
23 Марта 2020 |

Благодаря благоприятным погодным условиям в этом году посевную кампанию в регионе начали на две недели раньше, чем в 2019-м.

Читать далее »
thumb
9 Марта 2020 |

7 марта 2020 года в 9 гарнизонном Доме офицеров состоялся большой концерт группы «Квітка» посвященный Международному женскому Дню 8 марта

Читать далее »
thumb
16 Февраля 2020 | Центр медіакомунікацій ХНАУ

15 лютого 2020 р. відбулося урочисте відкриття Почесного консульства Республіки Казахстан у м. Харкові. Під час заходу відбулася робоча зустріч голови економічного департаменту Конгресу захисту прав людини «Світ» ректора Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, Олександра Ульянченка з призначеним на посаду Почесним консулом Наджафлі Еміном Муса огли, під час якої були обговорені вектори майбутньої співпраці у освітньо-культурній сфері.

Читать далее »
thumb
30 Декабря 2019 |

27 грудня 2019 р. у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва панувала радісна і водночас хвилююча атмосфера, адже в цей день відбулись урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форм навчання. Цього року університет дав путівку в життя 619 магістрам 18 освітньо-професійних програм, із них 113 отримали диплом з відзнакою.

Читать далее »
thumb
5 Декабря 2019 |

ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ "ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА: ВІТЧИЗНЯНА МОДЕЛЬ ОБІГУ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ".

Читать далее »
thumb
30 Ноября 2019 |

28 листопада 2019 р. на базі Львівського національного аграрного університету відбулося засідання науково-координаційної ради з питань діяльності міжрегіональних наукових центрів Національної академії аграрних наук України, на якому розглядалося питання про активізацію діяльності міжрегіональних наукових центрів НААН. У засіданні взяли участь понад 50 учених – представників аграрної науки України, зокрема: президент НААН академік Я.М. Гадзало, перший віце-президент НААН академік М.В. Гладій, радник Президії НААН Ю.Я. Лузан, керівники та голови Науково-координаційних рад Північного, Південного, Західного, Східного, та Центрального міжрегіональних центрів НААН, представники Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької облдержадміністрацій, наукові та науково-педагогічні працівники Західного наукового центру НААН.

Читать далее »
thumb
29 Ноября 2019 |

Академією Державної пенітенціарної служби в рамках заходів до Всеукраїнського тижня права 28 листопада 2019 року було проведено круглий стіл на тему «Корупція як базис системної руйнації соціально-економічного простору». В роботі круглого столу прийняли активну участь курсанти та студенти факультету пробації, науково-педагогічний персонал кафедр та голова Департаменту взаємодії з пенітенціарною службою Міжнародної громадської організації «Міжнародний конгрес захисту прав і свобод людини «Мир» Гончаренко О.Г

Читать далее »
thumb
25 Ноября 2019 |

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада., встановлення якого пов’язано з початком двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Символічно, що в цей день в 2019 році Україна вп’яте долучилася до Всесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day).

Читать далее »
thumb
7 Ноября 2019 |

5-6 листопада 2019 року програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука провела в Києві 11-у науково-практичну конференцію на тему «Інтенсивна терапія новонароджених. Сучасний менеджмент виходжування передчасно народжених дітей». Захід ознайомив українських неонатологів із новими тенденціями в інтенсивній терапії новонароджених дітей, у тому числі малюків, які народилися передчасно.

Читать далее »
thumb
22 Октября 2019 |

«Розвиток аграрного сектора України крізь призму науки, освіти та виробництва» – саме під такою назвою відбувся перший потужний форум Східного міжрегіонального наукового центру, що об`єднав зусилля науковців, освітян і виробничників, які демонстрували свої досягнення й обговорювали дискусійні питання та виклики сьогодення для аграрного сектора держави.

Читать далее »
thumb
7 Октября 2019 |

26-27 вересня 2019 року у місті Києві відбувся VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні», який проводився згідно з Реєстром з'їздів, конгресів, симпозиумів та науково-практичних конференцій МОЗ України.

Читать далее »