Блоги » ВІТАЛЬНЕ СЛОВО РЕКТОРА учасникам конференції "ЗМІНИ В ЗЕМЕЛЬНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ: УПРАВЛІННЯ ТА ДЕРЕГУЛЯЦІЯ В СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
19 Июня 2021

Ульянченко Александр Викторович Глава экономического департамента, доктор экономических наук, профессор, член-корреспондент НААН, Ректор ХНАУ им. В.В. Докучаєва

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО РЕКТОРА учасникам конференції "ЗМІНИ В ЗЕМЕЛЬНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ: УПРАВЛІННЯ ТА ДЕРЕГУЛЯЦІЯ В СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"

Доброго дня, шановні організатори та учасники конференції! Шановні гості нашого університету!

Земля – один з найважливіших природних ресурсів, природний базис для флори й фауни, джерело природних багатств, «наша домівка» й «мати-годувальниця». З появою перших ознак соціалізації людини виникла й не-обхідність землевпорядних робіт. Від відповідальної і точної роботи землев-порядників значною мірою залежить раціональне використання найкращих у світі вітчизняних чорноземів, збереження їх для прийдешніх поколінь, на-дійний захист прав землевласників і землекористувачів.

Сьогодні святковий день для всіх, хто обрав своєю професі-єю землеустрій, а також для нашого університету, який один з перших у 1944 р. заснував факультет інженерів землевпорядкування, здобутки якого відомі в Україні та далеко за її межами.

Сьогодні, як і земельні відносини, система вищої освіти також пере-буває у процесі постійного реформування, що не оминуло і наш універси-тет. Вже понад місяць вирує обговорення створення Державного біотехно-логічного університету шляхом реорганізації чотирьох ЗВО м. Харкова, у т.ч. ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Моя офіційна позиція як ректора така: саме Харківський національ-ний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва є провідним національним аграрним університетом Східної України з історичним поступом у 205 ро-ків, потужною матеріально-технічною базою, включаючи земельні та лісові угіддя, відомими у світі науковими школами і визнанням. Лише наш уні-верситет з-поміж чотирьох згаданих у Розпорядженні Кабінету Міністрів України має в назві слово «аграрний» і право бути осередком аграрної осві-ти і науки в Східному регіоні нашої держави. Саме тому беззаперечним є врахування інтересів нашого вишу.

Офіційна позиція трудового колективу – наполягати на скасуванні Розпорядження «Про утворення Державного біотехнологічного університе-ту». Відповідне звернення вже передано до Офісу Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, МОН, Мінагрополітики України та РНБО.

Внаслідок такої ситуації у здобувачів, абітурієнтів та їхніх батьків виникає багато питань стосовно подальшого навчання, а в співробітників – про місце роботи в майбутньому. Тому я звертаюся до Вас з проханням по-сприяти нам у рекламі нашої вступної кампанії та залученні якомога біль-ше абітурієнтів до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Це і школярі, і дорослі люди, що бажають вступити на заочну форму чи особи з вищої освіти, що можуть вступати в магістратуру без ЗНО з іноземної мови. Також усіх охочих ми раді бачити в аспірантурі! Вступна кампанія однозначно відбудеться!

Шановні колеги! Саме Ви щодня берете участь в формуванні та реа-лізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, забез-печенні державного контролю за використанням та охороною земель, здій-сненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні держав-ного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.

Від імені колективу Харківського національного аграрного універси-тету ім. В.В. Докучаєва щиро вітаю Вас з початком роботи конференції та 30-ю річницею початку земельної реформи! Успіхів вам у почесній і від-повідальній справі, невичерпної енергії, сили для досягнення поставлених цілей на благо України, міцного здоров’я, добра і щастя вашим родинам. Бажаю усім цікавих доповідей, плідної роботи та запрошую Ваших дітей, онуків, знайомих та колег вступати в наш університет!

Комментарии
0
В настоящий момент к этой статье нет комментариев. Ваш может стать первым.

Оставить комментарий

Ваше имя *
E-Mail *
Комментарий *
Код с картинки *
картинка

Поля, отмеченные *, обязательны к заполнению.
Мы не публикуем e-mail адреса на сайте.
Комментарии премодерируемые.

Важно:
Содержание комментариев на опубликованные статьи является мнением лиц, их написавших, и может не совпадать с мнением Администрации Сайта.

Условия размещения комментариев на Сайте:
Не подлежат публикации комментарии:
- содержащие оскорбления личного, религиозного, национального, политического, рекламного и т.п. характеров;
- содержащие ссылки на источники информации, не имеющей отношения к обсуждаемой теме;
- нарушающие положения действующего законодательства.

Нажатие кнопки "Отправить" является принятием этих условий.
Администрация Сайта не несет ответственности за содержание комментариев.